خوشحالیم که شما الان در حال خواندن صفحه «درباره ما»ی سایت رویال محتوا هستید و امیدواریم دوستی خوب و پایداری را با هم شکل بدهیم.

جرقه اولیه شکل‌گیری سایت رویال محتوا در سال ۹۸ زده شد؛ وقتی که عده‌ای از بچه‌های جوان و متخصص در حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ، کپی رایتینگ، ترجمه و گرافیک دور هم جمع شدند تا مهارت‌هایشان را روی هم بگذارند و بتوانند محتوای حرفه‌ای تولید کنند.

حالا چرا از بین این همه موضوع و سوژه، سراغ تولید محتوا رفته‌ایم؟ دلیلش ساده است. اگر کمی اهل سرچ در حوزه‌های مربوط به دیجیتال مارکتینگ باشید حتما تا به حال به گوش‌تان خورده که می‌گویند «محتوا پادشاه است».

کافی است سراغ راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی خود رفته‌ باشید و صابون بلد نبودن تولید محتوا به تن‌تان خورده باشد تا شما هم به این نتیجه رسیده باشید که بله، واقعا هم محتوا پادشاه است. آن هم پادشاهی که حالا حالاها قرار نیست از تخت سلطنت خود پایین بیاید و جان و مال کسب‌وکارها به آن وابسته است.

پس چه بهتر که هرچه زودتر سراغ یادگیری این دانش برویم تا بتوانیم در این بازار شلوغی که همه خواسته یا ناخواسته باید به سمت دیجیتالی شدن کسب‌وکارشان بروند، از غافله عقب نمانیم.

حالا قرار است در سایت رویال محتوا چه کاری انجام دهیم؟ خیلی راحت و ساده بگویم که قرار نیست در این سایت، آپولو هوا کنیم و وعده‌های عجیب و غریبی به شما بدهیم که از پس آنها برنیاییم.

هدف اصلی ما در این سایت، کمک به شماست تا بتوانید خودتان آستین‌ها را بالا بزنید و محتوای حرفه‌ای برای سایت یا شبکه‌های اجتماعی‌تان تولید کنید.

اگر خودتان همت داشته باشید، می‌توانید با استفاده از آموزش‌های دانش محتوا به زودی تبدیل به متخصص حوزه دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا شوید و حتی برای مجموعه‌ها و شرکت‌های مختلف کار کنید.

قدیمی‌ها مثال خوبی دارند و می‌گویند آب را از سرچشمه بنوشید. در مورد آموزش این مساله بسیار حیاتی است. به همین دلیل، ما در دانش محتوا، مقالات و محتواهای اورجینال و دست‌ اول تولید شده توسط متخصصان و همچنین مطالبی از سایت‌ها و ژورنال‌های معتبری مانند Moz.com، Google Digital Garage، Harvard Business Review، Backlinko.io، Wordstream.com و … ترجمه کرده‌ایم و در اختیار شما قرار می‌دهیم تا دیگر نیازی به اطلاعات و داده‌های ضعیف و حتی گمراه‌کننده‌ای که در بعضی پیج‌های غیر معتبر فراوان است، نداشته باشید.